Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1

14. únor 201312:02Autor Lucie Kalná

Znáte to, někam cestujete a nemáte čas se ani pořádně najíst. Pokud vám v Praze vyhládne, máme pro vás tipy na dvě dobré restaurace, do kterých se oplatí zajít.


S vyhládlými žaludky jsme se vydali hledat restauraci s nejpřijatelnějšími cenami, abychom doplnili naše prázdné žaludky nějakou výbornou obědo-večeří. Zaujala nás nekuřácká restaurace U Schnellů, která se nachází v Tomášské ulici na Malé Straně. Přivítal nás velmi milý personál. Obsluha byla taktéž vstřícná a profesionální. Co se týče interiéru a celkového vzhledu restaurace, dala bych deset bodů z deseti. Je zde příjemná rodinná atmosféra. Objednala jsem si rizoto s kuřecím masem a zeleninou. Servírování a chuti nemůžu nic vytknout. Byla jsem spokojená. Jídlo a třetinka piva mě vyšly na 190 korun.  

Druhý den jsme hledali kvalitní restauraci v centru Prahy na Václavském náměstí. Vybíraly jsme podle ceny, ale hlavně podle toho, jestli vaří těstoviny, měly jsme na ně s Mončou chuť. První jsme narazily na Cafe no. 1 poblíž Václavského náměstí. Na jídelním lístku měli těstoviny, neváhaly jsme. Prostředí uvnitř je moderní, mě osobně se hodně líbilo. Restaurace je nekuřácká s vyhrazeným prostorem pro kuřáky. Obě jsme si objednaly to samé - těstoviny s kuřecím masem, čerstvou zeleninou a sezamem. Tady jsem byla trochu zklamaná. Čekala jsem, že dostanu hodně zeleniny, místo toho se mi v talíři povalovalo pár koleček mrkve a tuším, že celeru. Celkové jídlo nechutnalo špatně, díky sezamu trochu nasládle, ale zelenina mě opravdu zklamala. Obsluha byla vcelku taky milá. Za těstoviny a neperlivou vodu jsem platila 210 korun. Sečteno podtrženo – restaurace U Schnellů vyhrála a pokud byste i vy hledali dobrou restauraci, rozhodně doporučuju právě tuto.

Sdílet článek YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1YCube: Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1