Cvičení představivosti – Dětský den v Nové Vsi

08. březen 201316:03Autor Monika Hegarová

I já obdržela fotku, kterou jsem viděla poprvé v životě. Zapojila jsem fantazii a vytvořila tuto smyšlenou událost.


Nová Ves, 14. 7. 2012: Krásný slunečný den a zajímavý program přilákal děti a rodiče na fotbalové hřiště v Nové Vsi. Pro děti byly připravené různé úkoly, kde mohly ukázat své znalosti i dovednosti. Za každý splněný úkol dostaly razítko na hrací kartičku. Na konci si pak mohly vybrat odměnu z široké nabídky. Do soutěže se zapojilo neuvěřitelných 152 dětí, což byl pro pořadatele velký úspěch.


Děti si vyzkoušely jízdu na ponících, skoky v pytli, prolézání tunelem, nebo třeba opékání rohlíčků. Poslední zmiňovaná disciplína patřila mezi nejoblíbenější. Jedna ze zúčastněných 7letá Amálka, nám prozradila, proč ji zaujal právě tento úkol. „Mám ráda rohlíčky, protože chutnají jako vánočka. Takovou, kterou peče moje babička. U ní vždycky dostanu jenom kousek, ale tady toho můžu sníst víc."


V rámci bohatého programu se zde představil i známý kouzelník Pavel Kožíšek, který dětem přičaroval obrovského králíka plného čokolády. K dispozici byla i velká trampolína a pohádkový vláček, kde se nacházely oblíbené postavy z večerníčků.


Celé odpoledne uběhlo velmi rychle, a děti odcházely domů s úsměvem na tváři. Všem organizátorům akce patří velké poděkování.

Sdílet článek YCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové VsiYCube: Cvičení představivosti – Dětský den v Nové Vsi