Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.

14. březen 201312:03Autor Michaela Voclonová

Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.

Dostali jsme za úkol představit si pastelky a z nich vymyslet vynález. Tak asi takový vynález by se hodil mě ;)


Vybavujete svému dítěti pokoj a máte problém s doplňky, které budou dobře vypadat, ale zároveň budou efektivní? Nebo jen prostě hledáte nový designový prvek, kterým oživíte interiér vašeho bytu? Pak pro vás máme právě to pravé.


Naše firma SweetHome, s. r. o. uvádí na trh nový výrobek. Jedná se o stojan na tužky vyrobený z pastelek. Stojany jsou samozřejmě v různých barevných provedeních a nechybí jim ani vychytávky.


Výrobek je určen především pro děti. Působí hravě a díky doplňujícím háčkům na nůžky a stojánkům je pro děti velmi přehledný.


Samozřejmě fantazii se meze nekladou a tento nový designový kousek se může stát doplňkem i na vašem pracovním stole.


Tak neváhejte a dejte vašemu domovu styl!

Sdílet článek YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.YCube: Skvělý designový prvek nejen do dětského pokoje.