Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!

10. říjen 201312:10Autor Daniela Holcová

Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!

Zahrádkářský spolek města Vsetín zavítal 7. 10. 2013 na ministerstvo zemědělství v Praze, kde se setkal s panem ministrem i s dalšími členy Zahrádkářských spolků z České republiky.


Ministr zemědělství si v rámci zkoumání podmínek v České republice pozval zahrádkářský svaz ze Vsetína do Prahy. Zde se s nimi na několik hodin setkal a s jejich pomocí se snažil najít nejsnazší cestu k vytvoření příznivých podmínek a upevnění spolupráce. "Bylo velmi inspirativní se setkat s panem ministrem. Je to příjemný pán. Snad jsme byli nápomocni." odpověděla paní Novotná na náš dotaz, jak se jí setkání líbilo. 


V poledne měli v budově ministerstva zajištěn také oběd, po kterém se ještě krátce setkali s členy spolku z jiných měst na prezentaci o kvalitě pěstovaného ovoce a následovně se rozjeli zpět domů. "Jsem opět nabitá energií a jsem ráda za to, že dělám to co dělám. Dárky, které jsme dostali po prezentaci příjemně potěšily a setkání jak s panem ministrem, tak s členy ostatních zahrádkářských spolků přinesly mnoho nových informací, které můžeme využít pro další práci." řekla nám paní Pánková. "Setkání zopakujeme za půl roku, abychom věděli, jestli se věci změnili k lepšímu. Do té doby se budeme snažit odvádět co nejlepší práci." dodala ještě slečna Krátká.Tiskovou zprávu zpracovala Petra Krátká, mluvčí Zahrádkářského spolku.
Tel.: +420 777 888 999
E-mail: kratka.petra@zahradkari.cz


Sdílet článek YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!YCube: Zahrádkářský spolek města Vsetín se setkal s ministrem zemědělství!