Důchodce nadýchal více než dvě promile

10. říjen 201312:10Autor Tereza Krupová

Důchodce nadýchal více než dvě promile

V Rožnově pod Radhoštěm zadržela policie mírně podnapilého ridiče. Na místě se pokusil ujet


Rožnov pod Radhoštěm 5. října 2013
V sobotu brzo nad ránem, si místní Rožnova pod Rahoštěm všimli červené Oktávky která se hned na první pohled jevila značně pod vlivem alkoholu. Projížděla semafory na červenou a přejížděla z jednoho pruhu do druhého. Na místo občani zavolali městskou policii.

Když policisté spatřili červenou Oktávku projíždět semaforem na červenou, bylo již pro ně automatické podezřelé auto odchytit a promluvit si s řidičem vozidla. Překvapení pro ně bylo, když za volantem vozovky seděl 70 letý Jaroslav Hubený, který se jasně jevil mírně podnapilý. Policie od něj vyžadovala podrobit se dýchacímu alkoholovému testu a podložit občanský a řidičský průkaz. To se řidiči nelíbílo a snažil se z místa odjet, ale policie zakročila včas a zabránila vozovce odjet. Hubený byl nucen z vozovky vystoupit a byl podroben testu, který řekl že měl v krvi více než 2 promile alkoholu. Není zde jasné, jestli tak Hubený jednal kvůli vlivu alkoholu, či jestli měl opravdu odvahu ujet policii.
"Bylo to pro mě překvapením, když jsem za volantem spatřil podnapilého důchodce, nevěděl jsem ovšem, že má takovou kuráž na to, aby se pokusil odjet" komentuje Pavel Maritník, který Hubeného zadržel. Případ byl uzavřen pokutou 2000 Kč a sebrání dvou bodů.

Tisková zpráva převzata od mluvčí Zlínské policie.

Sdílet článek YCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promileYCube: Důchodce nadýchal více než dvě promile