Přednáška pro rožnovské seniory

10. říjen 201312:10Autor Karolína Molitorová

Přednáška pro rožnovské seniory

Celkem 60 seniorů se zúčastnilo v sobotu 5. 10. 2013 v Rožnově pod Radhoštěm celodenní přednášky o kyberšikaně.


Rožnov pod Radhoštěm, 5. 10. 2013

Mnoho mladých lidí se ztrácí ve světě internetu a bohužel i s tím spojenou kyberšikanou. V Rožnově pod Radhoštěm se rozhodli, pro přednášku, která ovšem nebyla určena mladistvým, ale seniorům a to z toho důvodu, aby mohli chránit mladší generace před možným rizikem. 

"Mysleli jsme si, že se této přednášky moc lidí nezúčastní, ale s konečným výsledkem jsme byli moc spokojeni. Návštěvníci byli pozorní a zbytečně "nevyrušovali" a navzdory vážnosti tohoto tématu byla přednáška odlehčena i vhodnými vtipy posluchačů." řekla spokojeně organizátorka přednášky Jana Moravcová. 

Město Rožnov pod Radhoštěm je známo svými programy pro občany každé věkové kategorie a pro spokojenost návštěvníků, zvou organizátoři na další akci. Tentokrát bude určena pro děti, které rády tancují. S dětmi můžou samozřejmě přijít i rodiče, pro které bude připraven speciální program. Akce se bude konat v sobotu 18. 10. 2013. Organizátoři i město Rožnov pod Radhoštěm se na Vás těší.

Tiskovou zprávu zpracovala Karolína Molitorová, mluvčí organizace Pro život
k.molitorova@seznam.cz       
775 828 889

Sdílet článek YCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské senioryYCube: Přednáška pro rožnovské seniory