A je to tu !!

28. listopad 201311:11Autor Kateřina Byrtusová

A je to tu !!

Nejočekávanější akce roku se blíží. Jakoby už byla za dveřmi. Připraveno je spousta zábavy a překvapení. A jelikož je v plesové společnosti i pár žurnalistů, rozhodli jsme se vám předávat přes portál www.ycube.cz spoustu informací z příprav i ze světa zákulisí. A připravte se na nás i na plese!!


Jak jistě všichni víte, z konkurzu na moderátory plesu byli vybráni – Ondřej Kocurek a Jakub Zajac, takže ples bude opravdový zvěřinec. O tyto příspěvky se budou starat – Lebedová, Byrtusová a Boháč. A toto jsou další členové plesovky, kteří se starají o to, aby se vám ples líbil co nejvíce: Kamasová, Štěpáníková, Fotterová, Tomanová, Kaňáková, Nosková, Chromáčková, Štěpánová a naše kormidlo pan Knedla. 

Těšte se také na tombolu, kde na vás čekají skvělé ceny jak pro muže, tak pro ženy. Rozhodně si nenechte ujít půlnoc, kde je pro vás připraveno exkluzivní překvapení.Více informací na www.ycube.com, na facebooku – událost Kostka ples 2013, nebo přímo u plesovky a pana Knedly. Na dotazy a vaše přání vám odpovíme prostřednictvím plesového e-mailu: ples@kostka-skola.cz

Autoři: Byrtusová, Lebedová, Boháč

Sdílet článek YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!YCube: A je to tu !!