Makáme jak šrouby

02. prosinec 201311:12Autor Tereza Lebedová

Makáme jak šrouby

Přípravy vrcholí. Do plesu zbývá necelých 5 dní a my nechceme ztratit ani minutu.


Drobné občerstvení a nádherná výzdoba je připravena. Dary do tomboly jsou zabaleny. Jaké na vás čekají ceny? Třeba kávovar Dolce gusto, kosmetické poukazy, taštička dekorativní kosmetiky značky Babor, bundy, mnoho šperků Swarovski, vína, knihy, vstupenky na různé akce, věci do kuchyně, doplnky značky Puma, dárky pro cyklisty, hodinky, obrazy a dalších cca 300 cen. A pozor, možnost výhry bude šance 1:7!! 

Na stolech na Vás bude čekat svítivá výzdoba a originální plesový časopis.
A vyjádření k lístkům "Ahoj, posílám ti pohled"? Vstupenky dělali studenti, kteří za ně dostali lístky zdarma. Nám se lístky líbí, jsou originální a nevšední. Takže pokud se nelíbí Vám, kupte si známku a se vzkazem lístek pošlete svým známým, a dojdou na ples místo Vás :D :)
Ale od lístků pojďme dál. Ples začíná v 20:00 a celý tento krásný večer, plný slavnostních rób a kravat, ukončíme ve 2:00. 
Fotografie Vám pro tento večer poskytne Petr Gavenda a kameramanem je Max Tkachenko. 
Hrát budou tradičně Skarti a aby to byla ta správná akce plná tance, DJovat bude DJ Matias.
 

Tak co, už se těšíte na ples? 


Lebedová, Byrtusová, Boháč

Sdílet článek YCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šroubyYCube: Makáme jak šrouby