Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!

09. říjen 201412:10Autor Veronika Valerie Březíková

Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!

7. října 2014 Vsetín - Studenti 3. ročníku si měli připravit pro 1. a 2. ročníky oboru žurnalistika prezentaci na jejich dosavadní zkušenosti s žurnalistikou. Studenti se toho ujali velmi chytře a připravili své poznatky formou Televizních novin.


„Chtěli jsme vytvořit něco speciálního, co bude pro lidi zajímavější více než čtený text. Udělali jsme to formou Televizních novin, do kterých se dostat je určitě velkým snem spousty žurnalistů," vysvětlila studentka 3. ročníku oboru žurnalistiky Soňa Molatová.


Studenti 3. ročníků začali s natáčením 15. a 16. září s tím, že prezentace měla proběhnout hned ve čtvrtek 18. září. Studenti se projevili jako opravdoví profesionálové. Za tak krátkou dobu stihli natočit všechny reportáže, zpracovat materiál, text a sestříhat.


Reportáže byly složeny ze tří částí. První reportáž měla přiblížit studentům školní časopis V Kostce, kde vyzpovídala Veronika Valerie Březíková šéfredaktora Lukáše Navrátila a členku redakce Elišku-Janu Janatovou. Druhé reportáže se ujala Karolína Kneslová, která kladla otázky Michaele Balášové ohledně internetového portálu YCube. A poslední reportáž obsahovala rozhovor s panem učitelem Čadou, kterého se na otázky ohledně zavedení školního rádia vyptávala Soňa Molatová.


Myslím, že se „nováčci" v žurnalistice mají na co těšit!

 

Sdílet článek YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!YCube: Studenti 3. ročníků se objevili v Televizních novinách!