ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽ

16. říjen 201412:10Autor Lukáš Vichtora

 ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽ

Dne 11. 9. studenti 3. ročníku oboru žurnalistika a média dostali úkol: natočit během tří dnů reportáž o jejich práci v redakci a tu potom veřejně prezentovat před spolužáky z nižších ročníků.


Studenti prostě neměli na výběr. Byl jim přidělen úplně první úkol a to udělat právě zmíněnou prezentaci přibližující obor žurnalistika a média. 


Do práce se zapojili všichni ze třetího ročníku studující žurnalistiku. Natočili několik reportáží o školním rádiu a časopisu, ale také o dalších zajímavých informacích o dění na škole. Další jejich úkol, byl natočit vlastní relaci televizních novin a také nahrát i pár rozhovorů.

 

„Je pravda, že takový zápřah jsme ze začátku nečekali. Myslím si, že jsme se s tím poprali statečně a doufám, že i úspěšně," dodala jedna z tvořitelek prezentace Eliška Jana Janatová.

 

Práce se povedla, byla úspěšně prezentována a žáci třetího ročníku dostali první hodnocení za výbornou.

 

 

Sdílet článek YCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽYCube: ŽURNALISTÉ 3. ROČNÍKU NATOČILI SVOU UPLNĚ PRVNÍ REPORTÁŽ