Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerou

22. říjen 201418:10Autor Darja Nováková

Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerou

Vše započalo 15. září, kdy se žáci třetího ročníku střední školy Kostky dozvěděli, že nastal jejich den D. Studenti museli zpracovat materiál, který by seznámil studenty z nižších ročníků o studiu Žurnalistiky na uvedené střední škole.


Vše započalo dne 15. září, kdy se žáci třetího ročníku střední školy Kostka dozvěděli, že nastal jejich "den D". Studenti museli zpracovat materiál, který by seznámil žáky z nižších ročníků o studiu Žurnalistiky na uvedené střední škole.


 „Všechno se odehrávalo strašně rychle a neměli jsme příliš mnoho času na zpracování, ale myslím si, že jsme se s úkolem poprali dostatečně a že se nám práce povedla," uvedla studentka třetího ročníku.


Studenti se snažili ukázat mladším „kolegům", že žurnalistika je zábava, a že práce v kolektivu nemusí být nutně „pruda". Rozhodli se, že tento projekt vezmou s humorem a zpracovali jej tedy formou Televizních novin.


„U natáčení jsme se opravdu pobavili a řekla bych, že ty nejlepší scénky se natočily bez jakýchkoliv zkoušek," dodala již výše uvedená studentka.

 

Myslím si, že se studenti prvních a druhých ročníků mají opravdu na co těšit.

Sdílet článek YCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerouYCube: Studenti 3. ročníků se poprvé objevili před kamerou