MOVEMBER JE TADY !

07. listopad 201415:11Autor Eva Solanská

MOVEMBER JE TADY !

Co to vlastně je? Že jste o tom ještě nikdy neslyšeli? Pojďme společně zjistit, o co vlastně jde!Movember, je sloučenina dvou anglických slov Mustache (knír), který má charakterizovat muže a November (listopad). Ale dost té lingvistiky. Ti chytřejší z vás, už zřejmě tuší, že movember souvisí s knírem a listopadem a samozřejmě mají pravdu.

 

Movember Foundation je celosvětová nadace, která se snaží změnit pohled na mužské zdraví a podpořit muže, kteří již onemocněním prostaty, nebo varlat trpí, zahodit stud a vyhledat lékařskou pomoc, a také, aby neměli strach o svém onemocnění otevřeně hovořit.

 

Charitativní akce nabádá všechny muže, mladíky a kluky, aby si v Movemberu nechali narůst knír a iniciovali tak k diskuzím na téma rakovina prostaty a varlat. Mimo jiné se nadace taky snaží získat finanční prostředky na podporu programů, zabývajících se právě problematikou těchto mužských onemocnění a po celý Movember probíhá celosvětová sbírka. K dnešnímu dni nadace získala už přes 10,7 miliard korun. 


Pravidla Movemberu


1) Změň tvář, mužského zdraví a přihlas se na movember.com

2) 1. listopadu s čistě oholenou tváří začni pěstovat svůj knír po dobu 30 dnů.

3) Gentlemani nepodvádějí. Žádné plnovousy, žádné bradky a falešné kníry.

4) Využijte moc kníru a pomozte iniciovat diskuzi o problematice zdraví mužů a získat finanční prostředky pro boj s rakovinou prostaty a varlat.

5) Za každých okolností se každý MO BRO musí chovat jako opravdový gentleman. 


 

Tak neváhej, staň se MO Bro a podpoř dobrou věc i TY !

Více informací naleznete ZDE :)

.


Sdílet článek YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !YCube: MOVEMBER JE TADY !