Tak ho ukáž, ak si chlap!

07. listopad 201418:11Autor Jakub Zajac

Tak ho ukáž, ak si chlap!

Nadišiel ten mesiac v roku, kedy aj tvoj pubertálny, a nie moc dizajnový knír, môže podporiť dobrú vec.


Netreba sa ničoho báť. Dokonca ušetríš trochu peny na holenie a podporíš správnu vec. Ale k čomu vás vlastne burcujem?! K Movembru, dobročinnej celosvetovej akcii, ktorá má za úlohu pomáhať, zachraňovať a zlepšovať zdravie mužského (ako by som to nazval) „vercajchu". Upozorňuje hlavne na rakovinu prostaty a jej liečbu. (Viac sa dočítate v článku mojej kolegyňky E. Solanskej) 


Ani naša škola nie je výnimkou a rada podporí dobrú vec. Nie je teda prekvapením, že sa utvorilo zoskupenie  „Tím MOSTKA" na čele s kapitánom J. Borským. Každý v tíme si na detsky jemno oholil bradu a starostlivo zapúšťa bujný porast priamo pod nosom. A až dorastie na požadovanú dĺžku, uskutoční sa na našej škole dobročinná zbierka. Tak si nezabudni odložiť pár mincí bokom,  nechaj vyrašiť tých pár pubertálnych fúzov a podpor dobrú vec!

Toto video ti ukáže, že "
Na každém kníru záleží! "

Sdílet článek YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!YCube: Tak ho ukáž, ak si chlap!