Mládež chce změnit svět k lepšímu

11. listopad 201411:11Autor Maks Tkachenko

Mládež chce změnit svět k lepšímu

Mládežnická skupina lidí na facebooku Czech and Slovak Echelon - Brothers and Sisters stále nabízí drobné ale zajímavé dobročinné projekty. Nejbližší dobročinná akce, na které se může zúčastnit každý je: Vánoční rozdávání radosti, která proběhne 22 prosince 2014 roku.


Smyslem této události je to, aby Vánoce byly nejen u těch lidí, kteří se nachází na vyšší sociální úrovni, ale taky u těch, kteří k tomuto svátku nemají moc vhodný vztah. Vánočního projektu se může zúčastnit úplně každý, kdo chce. Stačí upéct nějaké pečivo, cukroví nebo dokonce koupit v obchodě nějaké ovoce, cokoliv, co vás napadne a darovat to těm, kdo podle vás by byl vhoden dostat takový malý dáreček.

Jak bylo napsané v oficiální události tohoto provozu na facebooku "Bylo by hezké, kdybychom na Vánoce udělali radost i těm, kteří nemají takové štěstí, jako my. Obdarovat můžete vánočním pečivem, cukrovím, ovocem...cokoli vás napadne." Výsledkem bude, že tento člověk dostane dobrou náladu a vy dobrý pocit, vděčnost a hezký úsměv od člověka pro vás zcela neznámého. Na tuto událost se ozvalo už několik lidí a také proběhne v několika velkých městech jako: Brno, Praha, Plzeň, Ostrava, Uherské Hradiště a Vsetín. Ale vy to také můžete provést i ve svém městě. Je to dobrá možnost vytvořit vánoční náladu a taky udělat něco dobrého pro ostatní.

Každý, kdo se chce zúčastnit, může dostat více informací na webových stránkách facebooku javascript:nicTemp();

Sdílet článek YCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímuYCube: Mládež chce změnit svět k lepšímu