Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!

11. listopad 201416:11Autor Soňa Molatová

Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!

Nepřehlédnutelnou osobou na naší škole, které už druhý listopad zdobí tvář knír, je pan učitel Borský. Proč se do této akce rozhodl zapojit a jak můžete přispět i vy, se dočtete v následujícím rozhovoru.


Po kolikáté se této akce účastníte?
Akce se účastním podruhé, přičemž až letos nějakým způsobem registrovaně, tedy v rámci nějakého oficiálního "týmu". Ten náš se jmenuje MO-stka team 2014 a na stránkách
http://cz.movember.com/ nám kdokoli může "přispět"..Předem díky! :)

Proč jste se rozhodl zapojit?
Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl! :)

Co myslíte, že může dát tato akce jejím účastníkům?
Myslím si, že účastníkům může tato akce dát, krom dobrého pocitu ze skutečnosti podílet se na "dobré" věci, též vnímání týmového ducha, síly kolektivu a dojem, že chci-li, i já sám mohu něco změnit.

Jak si vysvětlujete, že je znakem MOVEMBERu právě knír?
Je to složenina dvou slov: MOustache - angl. knír, noVEMBER - angl. listopad  


Existuje někdo, jehož členství v týmu "MOVEMBERŮ" na naší škole, Vás překvapilo?
O nikom takovém nevím. Spíš mne překvapili někteří, kteří se této akce neúčastní..! ;) 

Děkujeme! 

Sdílet článek YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!YCube: Jan Borský: Rád se účastním akcí, které mají nějaký smysl!