Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta Praha

11. listopad 201417:11Autor Veronika Valerie Březíková

Sparta si odvezla výhru 2:0 nad Slováckem! V základní sestavě Slovácka chyběl kapitán Libor Došek.

V neděli 9. 11. 2014 jsem se zúčastnila dlouho očekávaného zápasu 1. FC Slovácko vs. AC Sparta Praha. Kapacita stadionu byla sice velká, ale kdo přišel v den zápasu měl smůlu, bylo vyprodáno!

Sestava Slovácka: Heča - Reinberk (83. Hlúpik), Rada, Mezlík, Kuncl, Břečka - Kerbr, Kalouda (61. Trávník), Havlík (45. Valenta), Diviš – Dočekal

Sestava Sparty: Štěch – Kadeřábek, Brabec, Mario Holek, Nhamoinesu – Vácha (26. Vacek) – Konaté (87. Kováč), Dočkal, Mareček, Krejčí (90. Pešek) – Lafata

Slovácko hostilo Spartu, bohužel v oslabení bez kapitána Libora Doška. Slovácko se snažilo, ale v 38. minutě přiletěl gól od hráče Sparty Bořka Dočkala. Po poločase se Slovácko snažilo hrát důrazněji, ale ani tohle tentokrát nevyšlo. Kalouda se snažil skluzem zastavit ve vápně přihrávku, ale naneštěstí se míč odrazil k Dočkalovi, který neváhal a nahrál Konatému a ten dal v 57. minutě druhý gól.

Slovácko moc šancí na gól nemělo. Poslední šance přišla chvíli před koncem. Vacek ale dal prudkou ranou břevno.

Slovácko tudíž prohrálo doma se Spartou 0:2.

Sdílet článek YCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: Zápas 1. FC Slovácko vs. AC Sparta Praha