Soňa Jedonková - o Dni kníračů!

25. listopad 201415:11Autor Eva Solanská

Soňa Jedonková - o Dni kníračů!

Jak někteří z Vás už možná vědí, tento týden proběhne na naší škole MOVEMBER MOUSTACHE, na podrobnosti jsem se zeptala paní učitelky Jedonkové.


Mohla byste nám prosím přiblížit, o co v téhle akci půjde?

 

Tato akce má podpořit všechny naše „pravé knírače", kteří v sobě našli odvahu a celý listopad si pod nosem pěstují svou chloubu. Vzhledem k tomu, že Movember je především mužská záležitost, i my ženy jsme se chtěly nějak zapojit, no ne? Proto 27. listopad byl povýšen na den kníračů – což znamená, že v tento den se po škole budou prohánět, alespoň doufám, studentky, studenti i učitelé se symbolickým namalovaným či nalepeným knírem. Tímto vzdáme hold všem pravým „Movembrákům". Dále bude možnost si zakoupit placku za „malý peníz" a vybrané penízky pak poputují na konto nadace Movember.

 

Kdy a kde bude Movember moustache probíhat?

 

Den kníračů bude probíhat v naší škole ve čtvrtek 27.11.

 

Proč se tato akce vlastně koná?

 

Movember je charitativní akce, jejímž cílem je zvýšení povědomí o nemoci prostaty. Je to poměrně „mladá" charitativní akce a spousty lidí o ní neví. Nejen že chceme vybrat nějakou tu kačku pro dobrou věc, ale především chceme dostat „Movember" do povědomí všech studentů i učitelů.

 

Kdo jako první přišel s nápadem na zorganizování akce Movember Moustache, nebo jak to vůbec celé vzniklo?

 

Nejsem si jistá, ale myslím, že Bory byl hlavní iniciátor této akce. My jsme se s holkami z M1.A jen připojily, podpořily jeho nápad, vytvořily plakáty a symbolicky si i nalepíme ve čtvrtek knír. Ať v tom kluci nejsou sami. J

 

Na plakátech si můžeme všimnout slova hádanka, co se bude hádat a proč?

 

Na malých plakátech jsou nalepeny 3 kníry našich „Movembráků". Ve volné chvíli mohou studenti hádat, komu dotyčný knír patří. Do volného prostoru na plakátu pak mohou psát své tipy.

 

Jak se mohou i ostatní studenti zapojit?

 

Symbolickým knírem přeci. J

 

Chtěla byste něco našim čtenářům vzkázat?

 

Mo-brothers, Mo-sisters připojte se k nám ve čtvrtek 27.11!

zdroj obrázku: http://weheartit.com/entry/group/7368586

Galerie Movember Moustache

Tato galerie obsahuje celkem 14 fotekProhlížet fotkyZobrazit všechny fotky

Plakáty M1.A

Plakáty M1.A

Plakáty M1.A

Plakáty M1.A

Plakáty M1.A

Plakáty M1.A

Plakáty M1.A

Plakáty M1.A

Sdílet článek YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!YCube: Soňa Jedonková - o Dni kníračů!