Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!"

15. listopad 201421:11Autor Nikita Řeháková

Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!

Máme tu listopad a s ním opět MOVEMBER a rozhovor s účastníkem Danielem Bechným.


1) Proč ses zůčastnil MOVEMBERU a co tě k tomu motivovalo?

Myslím si, že je správné udělat dobrou věc a upozornit tak na nějaký zdravotní problém který se týká mužů. Zůčastnil jsem se proto, protože to je charitativní akce kde můžeme pomoct druhým - nestojí nás to mnoho úsilí a navíc si při tom užijeme kopec srandy.


2) Účastníš se MOVEMBRU poprvé?
Ano, Movembru se účastním poprvé.


3) Jak ses o akci dozvěděl?
O akci jsem se dozvěděl od p. uč. Borského, který nás oslovil s tím, jestli do toho nechceme jít. Nepřemýšlel jsem a do akce jsem se hned zapsal.


4) Co si myslíš, že je přínosem této akce?
Hlavním přínosem této akce je, že vybereme nějaké finanční prostředky a hlavně motivujeme další lidi.


5) Zapojuješ se do podobných akcí často?
Přímo do charitativních akcí se nezapojuji ale do různých školních a sportovních akcí ano.

Sdílet článek YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!YCube: Daniel Bechný: ,, Smysluplná akce? Jdu do toho!