Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)

28. listopad 201406:11Autor Nikita Řeháková

Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)

Máme tady rozhovor s FMX riderem Ondřejem Zárubou, mladým a talentovaným jezdcem, který si v lednu roku 2014 odbyl svou premiéru na prestižních závodech Night of the Jumps v rakouském Grazu.


1) Jak dlouho se vlastně FMX věnuješ?


FMX jezdím od roku 2008, dříve jsem závodil v motokrosu2) A jak to všechno začalo?


Začlo to všechno přes mx. Vždy jsem miloval skoky a už v 7 letech jsem pouštěl nohy a ruce z motorky. Poté jsem poznal Petra Kuchaře, no a bylo jasno :)3) Čemu ses před FMX věnoval?


Jak už jsem řekl, už od 5ti let to byl motokros. :D4) Jaký je tvůj dosavadní největší úspěch?


Nejvíc si cením asi 3x mistra ČR v dětském motokrosu, no a taky vítězství závodu Speed And Style na Brněnském výstavišti. 5) Máš nějaký cíl, kterého bys chtěl dosáhnout?


Chtěl bych ve zdraví skákat dokud to půjde a mít šťastnou rodinu.6) Co úrazy? Jaké bylo tvoje nejhorší zranění?


Otevřená zlomenina předklotí. 7) Myslíš, že se dá tímto sportem uživit?


Určitě, v této chvíli se tím živím.8) Jaké jsou tvé nejoblíbenější tratě?


Je to asi můj Hells park, kde trénuju. Pak Kuchtův park v Hustopečích.. a z motokrosových tratí to je Jinín.9) Kdo a co tě ve FMX nejvíce motivuje?


Motivujou mě nejlepší jezdci světa, kteří posunují hranice tohoto sportu. A taky prostě ta radost z každého nového triku.10) Co by jsi vzkázal začátečníků ve FMX?


Hlavně opatrně a nechte si poradit.

Sdílet článek YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)YCube: Rozhovor s Ondřejem Zárubou (Čertem)