Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulky

28. listopad 201412:11Autor Lukáš Vichtora

Dortmund, který se minulé ročníky prezentoval skvělou hrou a výsledky, zažívá v letošní sezóně opravdu špatný start. Třináct utkání, tři výhry, osm porážek, jedenáct bodů, skóre 14:21 a osmnácté, tedy poslední místo. Takový začátek od nedávného mistra asi čekal málokdo.

Další porážku zaznamenal celek Dortmundu na hřišti devátého Frankfurtu. Dortmund se v zápase nedostával do nějakých větších šancí a nedokázal vstřelit jediný gól.
Na druhé straně Frankfurt vstřelil hned dvě branky.

Frankfurtu pomohlo možná i štěstí, když se v páté minutě po chybě dortmundských hráčů, míč nešťastně odrazil za půlící čáru, kde byl v náběhu připravený Meier, který své sólo zakončil brankou, a to znamenalo vedení 1:0 pro celek z Frankfurtu. V druhém poločase se Frankfurt trefil ještě jednu a získal tak cenné tři body.

Sdílet článek YCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulkyYCube: Dortmund po prohře ve Frankfurtu padl na dno tabulky