Maturita se blíží!

21. duben 201515:04Autor Barbora Svobodová

Blíží se nám to kvapem a čas nemůžeme zastavit ani zpomalit


O čem je řeč? O zkoušce dospělosti -  maturitě.Po mnoha utrpeních, problémech, špatných i dobrých známkách jsme se dostali do maturitního ročníku. Kde už je drtíme své mozky aby shromáždili všechny naše nabité vědomosti za ty čtyři roky studia tady. Čas letí daleko rychleji než obvykle a my stím nic neuděláme. Přípravy na maturitní zkoušky ať už praktické, písemné nebo ústní jsou v plném proudu.

Když sedíme nad pracovním stolem se skálopevným rozhodnutím se učit nás vždycky něco zastaví. Například to kolik žaluzii je na jednom okně, kolik aut jede po ulici nebo kolik se kolem nás válí drobků. Musí se nechat že přípravy jsou těžší než samotný boj (alespoň v to všichni neustále doufáme. Jaké to ale bude na ostro? Utkvý nám něco v našich čtyři roky pracujích mozcích nebo nás tréma stres a strach vyvedou z míry natolik že si zkrátka nevzpomeneme? To vše se nám maturantům točí hlavou…

Takže nezbývá nic jiného než nám všem popřát hodně štěstí protože i o tom maturita trošku je.
Naostřit tužky zapnout mozkové záviny a zvládnout onu obávanou maturitu

Sdílet článek YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!YCube: Maturita se blíží!