Krásná postava do plavek!

22. duben 201518:04Autor Veronika Valerie Březíková

Mám tu pro Vás pár cviků na bříško a zadek, které Vám mohou trošku pomoci, více v mém článku.


Máme tu jaro a s ním i rychle přicházející léto. Všem se zapalují lýtka, jak se říká, ale pro holky léto znamená hlavně zhubnout do plavek!


Mám tu pro Vás proto pár cviků na ploché bříško a kulatý zadek, pojďme na to!

Nejdřív se pustíme do zadečku, na zadek a stehna jsou dobré dřepy:


-Co třeba dřep s výskokem?

Zatáhněte ramena dozadu, vypnout hrudník a zkuste takhle vydržet po celou dobu cviku. A teď běžte do hlubokého dřepu (chodidla daleko od sebe) a  vyskočte (s výdechem) a zpět dopadněte s pokrčenými koleny, je to jednoduché!


-Výpady jsou také hodně dobré!

Ramena zase zatáhnout a vypnout hrudník. S nádechem udělejte výpad a s výdechem zase zpět do předchozí pozice. To samé uděláme i u druhé nohy.


Vrhneme se na bříško:

-Zvednutí nohou, ale pokrčených!

Lehneme si na záda, nohy pokrčíme v kolenou a ruce podél těla. Zatnou břicho a nohy zvedat k hrudníku, zadeček se musí celý zvednout z podlahy, jednoduché, že ano?


-Je dobrý i intenzivní HIIT

-Prkno tě pěkné zpěvní!

 -A co na zpevnění celého těla?


švihadlo, dobrý přítel:)


A samozřejmě je to všechno i o stravě, takže omezit sladkosti a hurá ke skvělé postavě!:)

Sdílet článek YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!YCube: Krásná postava do plavek!