Ne-tajný deníček..

24. květen 201520:05Autor Karolína Molitorová

Tak jo.. Čas letí jako voda a já se rozhodla, že přidám pár slov ke zpovědi loučících se maturantů, ale mám toho tolik, že z toho je nový článek.


Rozepisuji se už asi po desáté a furt nevím, kde a jak začít. O nástupu na střední vám asi psát nebudu, protože to jsme zažili všichni, takže všichni víme, jak velký krok, to pro každého z nás je.
Možná to bude znít ohraně, pro někoho nepochopitelně, myslím, že se najdou i takoví, kterým to bude připadat hloupé a vtipné, ale "každý, jak chce".
 
To, o čem chci psát nejvíc je to, co si ze střední školy odnáším/odnesu. (MIMOCHODEM: Doufám v maturitní vysvědčení pro všechny a samozřejmě ve všechny vědomosti, které jsem měla možnost nasbírat :D)..
Já osobně si ale ze střední školy odnesu to nejdůležitější, a to pocit toho, že to nebyly čtyři roky, ve kterých bych se do školy netěšila nebo z ní měla strach. Je to samozřejmě díky přístupu učitelů, kterým (možná předčasně :D), DĚKUJU za všechny maturanty, za to, že to s námi zvládli, a že se nám vždy snažili pomoct, i když my tu pomoc občas ani dostatečně neocenili. Občas jsme se chovali, jak kdybychom spadli z hrušky a občas si hráli na chytráky, i když jsme vlastně věděli velké….
Teď víme a uvědomujeme si, že jsme se chovali jako hlupáci, a že vám máme být opravdu za co vděční. To druhé obrovské, asi největší DĚKUJU patří mým nejlepším spolužákům a kamarádům, které za ty čtyři roky znám víc, než bych možná chtěla a oni mě bohužel taky :D. Zažili jsme nespočet neskutečných věcí, ať na školních výletech nebo mimo ně. Strávili jsme 4 roky pod jednou střechou a vždy jsme byli, jsme a doufám, že ještě nějakou tu chvíli budeme úžasný kolektiv nadějných, kteří si dokázali užít každou společnou chvilku. Žili jsme teď a tady, momentem. Jsem strašně moc vděčná za to, že jsem měla to štěstí poznat vás a všichni ví, o kom mluvím, když řeknu, že věřím, že ten TOP z nás, se vždycky sejde a zažije další, často neuvěřitelné zážitky. Po maturitě u nás doufám v slzy štěstí.
 
Snad jen ještě jednou to největší DĚKUJU.
 
PS: Těším se na maturitní večírek.
PS2: Opravdu doufám v maturitní vysvědčení pro 

Sdílet článek YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..YCube: Ne-tajný deníček..