Šokující pravda o Halloweenu

30. říjen 201520:10Autor Debora Macíková

Šokující pravda o Halloweenu

Že byl Halloween jen velká plánovaná školní akce pro zábavu? Omyl! Známe pravdu! Ve skutečnosti šlo o nepovedený experiment, který se panu Ondrovi, tak trošku vymkl z rukou...


Byl další příjemný říjnový den a všechno vypadalo, že je tak jak má být. Stromy oděné do zlatých a rudých barev zdobily podzimní krajinu. Slunce stále ještě teple hřálo a lidé si vykračovali ulicemi, každý za svými povinnostmi. Vzduch byl prosycen babím létem, vůní jablek a ve třídě chemie se vznášel oder čpavku. I panu Ondrovi, který právě vstoupil do své třídy, aby odučil novou látku, se zdálo, že vše je tak, jak má být. Opak byl však pravdou.
Hned první hodinu se totiž tomu nebohému učiteli podařilo unudit tři žákyně k smrti. Jejich zhroucená těla ležela bezvládně na lavici. Na první pohled, na tom ale nebylo nic divného. Protože na lavicích leželi i všichni ostatní studenti, kteří však byli pouze ponořeni do hlubokého spánku. Skutečnost vyšla najevo, jakmile zazvonilo. To všichni "nebožtíci" totiž náhle vstali z mrtvých a ve velkém houfu, začali rychle opouštět třídu. A když se pan Ondra otočil od tabule, tak spatřil ty tři mrtvé. Diagnóza byla jasná, umřely nudou při jeho výkladu. Učitel se zhrozil a jako smyslů zbavený začal pobíhat v bílém plášti po třídě, až jej náhle napadl ďábelský plán! Rozhodl se, že je oživí!

Experiment se mu ale bohužel stal osudným. Ve chvíli, kdy se už už měly probudit, se něco pokazilo. Zmutované buňky v těle se nestihly dovyvinout a ožily dřív než bylo v plánu. Chudák pan Ondra to zaplatil životem.

Zmutované studentky začaly po škole šířit děs a hrůzu. Dokonce i jeden z učitelů byl krutě zavražděn. Panika se šířila dál, a proto se nakonec sám ředitel školy, rozhodl kapitulovat.
Posednuté dívky, ale nebyly k zastavení a do dvou týdnů epidemie pohltila celou školu.

Vyvrcholilo to dne 27. 10. 2015, kdy školní chodby zaplavili zmutovaní studenti. Bylo možné spatřit od smrtelně bledých upírek, jejichž rty byli skropeny čerstvou krví až po duchy a čarodějnice, snad všechny strašidla ze záhrobí. Nakonec rozzuřený dav obsadil tělocvičnu, snad pro zlost učitelů, kteří je po celý jejich život nutili k pohybu a aktivním činnostem. 

Den poté se konečně, po několika týdnech krvelačného násilí a chaosu, studentům vrátily jejich vlastní podoby. A jestli je to dobře, nebo špatně... toť otázka. Nakonec příběh skončil možná ještě tragičtěji než začal.

Sdílet článek YCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o HalloweenuYCube: Šokující pravda o Halloweenu