Vyráběli jsme placky pro dobrou věc

20. listopad 201511:11Autor Aneta Kwaczková

Vyráběli jsme placky pro dobrou věc

Naše třída P3.B vyráběla placky, které pak byly prodávány na Dni kníráčů. Při této příležitosti jsme si vyrobili i placky s logem naší studentské firmy BoroDeco. Obojí měly úspěch!


20. 11. 2015 se na naší škole konal Den kníráčů tzv. MOVEMBER. Probíhal prodej placek, perníčků ve tvaru kníru, polévky a dalších. Celý den se vysílalo z našeho Kostka rádia a popisovalo se celé dění. Akce se zdařila a očekáváme, že se KOSTKA škola i příští rok přemění na MO-STKU
S výrobou MO-placek pomáhala naše třída P3.B pod vedením pana učitele Čady. Bylo super aspoň s tímto pomoct a jako dárek a odměnu za pomoc nám pan učitel dovolil vyrobit i placky BoroDeco pro naši studentskou firmu. Placky už pomáhají ke zvýšení úrovně firmy a také reklamy, takže děkujeme! Jsme rádi že se akce vyvedla a těšíme se na další spolupráci v příštím roce, klidně zase při výrobě placek.

Sdílet článek YCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věcYCube: Vyráběli jsme placky pro dobrou věc