Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televize

11. březen 201615:03Autor Tereza Ledvinková

Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televize

Zajisté pamatujete na 25. února, kdy se konala známá soutěž KOSTCAR a to již podruhé v existenci školy. Tentokrát jsme my - žurnalisté třetích ročníků, měli tu možnost natočit reportáž, kterou odvysílá regionální televize.


   Kostcar - vystoupení studentů střední školy Kostka, kteří chtějí ukázat svůj talent či smysl pro humor. Takhle se dá definovat akce, kterou škola pořádá v Lidovém domě na Vsetíně. 

   Poprvé se Kostcar uskutečnil v roce 2014. Minulý rok se akce odložila, ale LETOS si dovolím říci, že se celá akce konala na skvělé úrovni - soutěžících bylo opravdu mnoho, mnohem více než rok předešlý.
   K vidění bylo spoustu vtipných scének, tanečních či pěveckých vystoupení, či dokonce prvky nebezpečné akrobacie.
   Každé vystoupení stálo opravdu za to. Pokud jste však na Kostcaru nebyli, nebo si chcete některého z účinkujících prohlédnout znovu, můžete na mém kanálu na Youtube.

Stačí kliknout zde: ---> javascript:nicTemp();

   Jak ovšem ale vypadala práce, než vznikla finální reportáž pro regionál. televizi?
Abych byla upřímná, byla to opravdu dlouhá a náročná práce. Spolupracovala jsem se svým spolužákem Miroslavem Janoškem, který pro reportáž použil svůj hlas, zatímco já jsem stříhala videa, které jsem natočila přímo v Lidovém domě. Pracovali jsme na reportáži přibližně 2 týdny a osobně si myslím, že práce stála za to.

Ovšem, posuďte sami. :) -----> javascript:nicTemp();

Sdílet článek YCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televizeYCube: Reportáž z Kostcaru odvysílá Regionální televize