1.FC Slovácko vs. AC Sparta Praha

09. duben 201611:04Autor Veronika Valerie Březíková

Sparta měla mnoho šancí i penalt, které...

Zúčastnila jsem se sobotního utkání 1. FC Slovácko vs. AC Sparta Praha na slováckém hřišti v Uherském Hradišti.

Sparta bohužel hrála oslabená o Frýdka, Holka, Váchu, Zahustela a bohužel i brankáře Bičíka, kterého zastoupil Miller. Sparta tedy nastoupila v sestavě: Šural, Krejčí, Lafata, Konaté, Matějovský, Dočkal. Costa, Mazuch, Brabec, Mareček a gólman Miller. Ve 44. A v 77. Minutě došlo ke střídání Jiráska za Mazucha a Juliše za Matějovského.

Slovácko nastoupilo v sestavě: Heča, Šimko (77. Kerbr), Reinberk, Rada, Hofmann, Šumulikovski, Havlík, Daníček, Civić, Biolek (73. Diviš) a Koné (83. Došek)

Prvního gólu v 16. minutě se zhostil hráč s číslem 26, Francis Koné a vzápětí přišel druhý gól, také od hráče Slovácka s číslem 3, Eldar Civić v 59. minutě.

Žluté karty v zápase: 40´ Šimko P., 40´ Konaté T., 63´ Daníček V., 87´ Kerbr M., 89´  Brabec J., 90+1´ Došek L.

Sparta měla mnoho šancí i penalt, které neproměnila. Zápas tedy skončil porážkou Sparty 2:0 na domácím hřišti Slovácka. Slovácko přepsalo historii, poražení Sparty Slováckem, které bylo naposledy roku 2004!

V sobotu 2. 4. 2016 byl stadion v uherském Hradišti vyprodán! Utkání se zúčastnilo 7 765 lidí!

Spartě držíme palce alespoň v Evropské lize,  7. 4. 2016 sice Villarreal CF Spartu porazil 2:1, ale 14. 4. 2016 je čeká odveta, pro postup jim stačí výhra 1:0, držíme palce !

Sdílet článek YCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta PrahaYCube: 1.FC Slovácko vs. AC Sparta Praha