Pozvánka na Brazilské Jiu jitsu

12. duben 201619:04Autor Hana Závodná

Pozvánka na Brazilské Jiu jitsu

Máš zájem trénovat brazilské jiu - jitsu? Jsi ze Vsetína a okolí? Chceš být v partě skvělých lidí, učit se nové věci, jezdit po závodech a seminářích u nás a v zahraničí? Super! SKP Valachien Gym Vsetín stále nabírá nové členy! Tak neváhej a přijď na jakýkoliv trénink - první lekce je zdarma!


Brazilské Jiu jitsu je bojové umění, úpolový spor a sebeobrana v jednom. Jde v něm především o boj na zemi. Nejčastěji se v něm objevuje škrcení, nebo různé páky na končetiny. Je to skvělý sport a právě ty máš možnost si jej vyzkoušet přímo na Vsetíně. Poznat skvělou partu přátelských lidí a zažít jedinečnou atmosféru. 


Pokud si starší čtrnácti let tak je to právě pro tebe. Je jedno jestli si holka nebo kluk. Holky tento sport zvládají skvěle. Přijď nás navštívit v úterý od 19:00 do 21:00, ve středu od 19:00 do 21:00 a v pátek taky od 19:00 do 21:00. Pozor každou neděli máme nově trénink MMA s kompenzačním cvičením  od 14:00 do 16:00. Tak neváhej a přijď  za námi na trénink. První trénink je zdarma. Více informací naleznete na http://valachiengym.cz/ . 

Sdílet článek YCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsuYCube: Pozvánka na Brazilské Jiu jitsu