Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal Novák

18. duben 201615:04Autor Karolina Houdková

Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal Novák

Již ve čtvrtek 21. dubna bude speciální vysílání Kostka rádia, které slaví svůj první rok na světě. A od 9:00 bude vysílat Alice Píchalová s Oliverem Krošlákem a DJem Michalem Novákem. Přečtěte si krátký rozhovor o tom, co pro vás ve svém vysílání chystají!


Alice je slečna, která neustále potřebuje zkoušet nové věci a baví ji tvořit obsah snad v jakékoliv podobě, Oliver podle svých slov vypadá jakoby na něčem frčel a Michal je věčně unaveným studentem školy.Proč jste se do rádia přihlásili? Co vás nejvíc lákalo?


A: Protože pořád musím zkoušet něco nového, ráda zkouším nové věci, tak jsem si říkala, že rádio je skvělým prostředkem jak mluvit k více lidem.


O: Asi takým hlavným dovodom bolo to, že som sa chcel naučiť lepšie artikulovať a hovoriť pred ľudmi. Ďalším dovodom bola moja sestra ktorá je budúca novinárka a povedala mi nech to skúsim. Možno ju niektorí poznáte, pretože má na ycube svoj blog.


M: Od začátku mě to lákalo se do rádia přidat, baví mě ovládat techniku, nemám problém s mluvením, ani se stříháním videí a zvuku.Dokážete si představit, že byste v rádiu pracovali i v budoucnu?


A: Určitě jo.


O: To si piš.


M: Určitě jo.Budete mít ve svém vysílání nějakého hosta?


O: Budeme mať dvoch hostí. Nechajte sa prekvapiť, pretože títo hostia sú zdaľeka a budú merať diaľku aby nás prišli poctiť svojou návštevou. Máte sa na čo tešiť.


M: Určitě nás poslouchejte.Chystáte nějaké překvapení, který by si posluchači rozhodně neměli nechat ujít?


A: Necháme si ho sami pro sebe.


O: Určitě áno. Co byste popřáli Kostka rádiu k narozeninám?


A: Ráda bych popřála našemu rádiu spoustu bezva lidí a hostů, kteří by mohli našim posluchačům pravidelně zvedat náladu :)


O: Tak rádiu by jsme popřáli hodně štěstí, nech dlouho vydrží a spoustu nových nápadů, které přinesou moderátoři. Takže nezapomeňte 21. dubna od 9:00 hodin poslouchat Kostka rádio, ať vám nic neuteče!


Sdílet článek YCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal NovákYCube: Alice Píchalová, Oliver Krošlák & Michal Novák