Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nich

18. duben 201617:04Autor Michaela Kolešová

Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nich

Chcete se něco dovědět něco nového o Maťovi, Lacovi a Kubovi, kteří se objevují ve školním rádiu? Pokud ANO, tak neváhejte a přečtěte si celý článek!


Jak už jste se mohli dozvědět, blíží se nám první narozeniny Kostka rádia, které se budou konat ve čtvrtek 21. dubna 2016. V tento den si na našem rádiu můžete poslechnout spoustu moderátorských a DJských skupinek. A já jsem pro Vás jednu takovou skupinku vyzpovídala. Mám pro Vás infotmace o Matěji Paprskárovi, Ladislavu Floriši a Jakubovi Bartákovi. 


Matěj Paprskár (Maťo) - je to bláznivý střelec, který má rád florbal a motorky. Své břiško nejraději naplní lososovým sushi, které doplňuje o perlivou magnesii. Sám sebe popsal jako charismatického a "moudrého" rebela.

Ladislav Floriš (Laco) - je to malý a sympatický blíženec, který našel svou oblibu v hudbě a fotbalu. Miluje segedýn od maminky a rád si vychutná dobrou kávu. A rád by vycestoval do USA. 

Jakub Barták (Kubo) - je to tak trošku šílený rak, který si rád zaběhá nebo zahraje fotbal. Nejraději si poslechne Techno. Asi nejraději jí hranolky, ke kterým neodmyslitelně patří coca cola (tohle není reklama). sám o sobě řekl, že je velmi pracovitý.

Tak, o klucích už něco víme, tak se přesuňme na pár otázek, které se týkají jejich vztahu a spojitosti s rádiem. Kluci většinou odpovídali jednohlasně, nebo společně zkomolili společnou odpověď, tak se  společně podívejme na to, co z nich vypadlo.

1) Co vás zaujalo na školním rádiu? -  Tak určitě to, že na většině škol nemají vlastní rádio. Pak to jsou nové zkušenosti. A Maťo dodal, že by se z toho mohlo vyklubat i jeho potencionální zaměstnání.

2) Co vás na tom baví? -  "Tak Laca a Maťa baví moderování a kontakt s publikem. A kuba si rád hraje s hudbou a baví ho to hlavně proto, že o něm pan Čada řekl, že ho to baví."

3) Čím bývá vaše vysílání zajímavé a odlišné? -  "Tak rozhodně hitparádami. Taky tím, že je to většinou nepřipravené, takže můžeme často narazit na improvizaci, která posluchače baví. A typickou písní, kterou končí každé jejich vysílání (Záverečná - Iné kafe)."

4) Proč bude zrovna vaše narozeninové vysílání nejlepší? - "Tak jsme první a nastavíme laťku + úžasní hosté. A hlavně proto, že tam budeme MY!"

5) A jací vlastně budou vaši hosté?  -  "Tak prvním hostem bude Nina Chovančeková a druhý host je tajný."

6) Co byste popřáli Rádiu k narozeninám? -  "Tak určitě hodně štěstí, spoustu posluchačů, více skvělých týmů, a spoustu lidí s dobrými nápady. Dále bychom chtěli popřát ještě spoustu úspěšných let pod skvělým vedením pana Čady."

Sdílet článek YCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nichYCube: Maťo, Laco, Kubo a pár informací o nich