Měli štěstí

29. září 201608:09Autor Ondruchová Denisa

Měli štěstí

Měli štěstí. Ze zdemolovaného auta při včerejší havárii vyvázli mladíci s lehkými zraněními. Při havárii došlo i k poškození sloupu trakčního vedení.


Děsivě vyhlížející dopravní nehoda se stala včera deset minut po desáté večer. Dva mladíci jeli s vozem Toyota Corolla ze směru od obce Jablůnka ke Vsetínu po staré cestě. V místní části Vsetína Lázky po předjíždění jiného vozidla a zařazování se do svého pruhu dostalo auto na rovném úseku smyk. Auto vyjelo vpravo mimo komunikaci na travnatý povrch, až narazilo do náspu železničního tělesa. Zde pravým bokem narazilo do sloupu trakčního vedení, převrátilo se na střechu a zůstalo ležet na kolejích. Devatenáctiletý řidič ze Vsetínska i jeho osmnáctiletý spolujezdec ze Vsetína utrpěli při havárii lehká zranění.


Při dopravní nehodě byl osobní vůz zdemolován, vzniklá škoda činí osmdesát tisíc korun. Poškozen byl i sloup trakčního vedení a toto poškození si vyžádalo omezení vlakové dopravy na tomto úseku železniční trati. Škoda na železničním zařízení je prozatím odhadována na sto padesát tisíc korun.


Policisté nadále zjišťují okolnosti této dopravní nehody. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která byla negativní.

 


por. Bc. Vladislav Malcharczik

                                                                                                                                        tiskový mluvčí

Sdílet článek YCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstíYCube: Měli štěstí