Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos?

20. říjen 201612:10Autor Večerková Helena

Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos?

V tomto článku se dozvíte, proč dneska nebyl dostupný bakalář, jak to že se nepsali vůbec žádné písemky a proč většina profesorů nevěděla, do které třídy patří!


Osmou hodinou ranní počínaje zavládl na Kostka škole chaos. Studenti se pletli po chodbách, učitelé netušili, co a kde vyučují a celou školu naplnil zmatek a stres. Proč, ptáte se? Studenti žurnalistiky čtvrtého ročníku se rozhodli, že za pomocí technologie rádia vyhodí server bakalář do vzduchu! Mimo to nefungoval ani email a nezvonily zvonky. Na přiložené fotografii můžete vidět strůjce tohoto neštěstí. V popředí stojí hlavní velitel akce, Maks a slečna v bílém, Eliška Janotová.Výše zmíněná fotografie zachycuje pachatele při akci, celým tímto zmateným dnem nás totiž provázel jediný fungující orgán školy a to Kostka rádio! „Šlo nám jen o to, pobavit sebe a školu při maturitním stresu" okomentovala celou akci Eliška Janotová. K večerním hodinám byly servery opět nahozené, škoda uklizená a chybějící data doplněna. Škole od chaosu pomohl pan Šimko a dostal za to od pana ředitele vyznamenání. Nyní je to Ser Rytíř Šimko ze Vsetína. Teď už se musíme jen ptát: „Jak tito záškodníci po takovém výstupu odmaturují?". Toť je ve hvězdách.


Sdílet článek YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos? YCube: Proč nefungoval Bakalář a kdo způsobil zmatek a chaos?