NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!

20. říjen 201612:10Autor Tchýrová Valerie

NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!

Vsetín 20.10.2016 - Dnes se poprvé otevřely dveře zrekonstruovaného Kostka rádia a my byli u toho!


Otevírání nové místnosti rádia střední školy Kostky se zúčastnilo 9 vybraných studentů z oboru žurnalistiky. Každý student si vyzkoušel funkci moderátora, DJe a zvukaře.

Rádio naší školy funguje už přes půl roku, ale dodnes nemělo pevné zázemí. Avšak díky štědrosti pana ředitele se dnes rádio může pyšnit plně vybavenou, ozvučenou místností. Jedna z vyvolených, Tereza Nováková, která je studentkou 3. ročníku nám k tomu řekla: „Myslím si, že to bude pro Kostka rádio neuvěřitelný přínos. Vybavení je moderní a parta je skvělá.Tímto bych chtěl našemu rádiu popřát všechno nejlepší do začátku a snad tu s námi bude dlouho."

Maks Tkachenko, student 4. ročníku, má na starosti zaučení nových moderátorů a moderátorek. Věříme, že mu to půjde skvěle. Zájem moderovat je totiž vysoký a tak bude z čeho vybírat. Pokud máš i TY zájem o moderování nebo tě baví hrát si s muzikou, neváhej a přijď 23.10. v 9:00 do třídy B130, kde se bude odehrávat konkurz. Budeme se na vás všechny těšit! 

Za tým žurnalistů,

 Vali Tchýrová

Sdílet článek YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!YCube: NOVÉ STUDIO KOSTKA RÁDIA!