Chaos panující v Kostka rádiu

20. říjen 201612:10Autor Fialová Alžběta

Chaos panující v Kostka rádiu

Dne 21. dubna 2016 se studio Kostka rádia ponořilo do paniky, způsobené nadcházejícím maturitním plesem, na kterém se Kostka rádio úspěšně podílí.


V ranních hodinách dne 21. dubna se parta několika studentů střední školy a také moderátorů Kostka rádia sešla, aby se společně podíleli na přípravě letošního maturitního plesu, který se blíží mílovými kroky.
Na fotografii můžete vidět, jak taková příprava vypadá. Všichni na fotografii vypadají relativně klidně, avšak nervozita se každou hodinou zvyšuje. Studio je malé, lidí je hodně, čas ubývá a práce naopak přibývá.

„Přípravy jsou vždy těžké," řekla studentka a moderátorka Barbora, kterou můžete na obrázku vidět posedávat v pravém rohu, zapáleně hovořící o časovém plánu.
Nejenže se ve studiu odehrávají přípravy na ples, zrovna probíhá i živé vysílání Kostka rádia. „Vysílání v takovém počtu lidí není zvykem. Mnohdy člověk neslyší sám sebe, jak se lidi překřikují o tom, co mají dělat. Ale musíme to zvládnout," dodala s úsměvem moderátorka Lenka, která je členem Kostka rádia již třetím rokem.

Maturitní ples je věc, na které se lidé připravují týdny dopředu a proto se do Kostka rádia stavil i Tomáš, který odmaturoval minulý rok.
„V Kostce rádiu jsem několik let sám působil a proto, když mě požádají o pomoc, rád jim vyhovím," řekl Tomáš, zatímco se pohodlně rozvaloval na koberci. Vypadalo to, že moc práce tedy nemá.

Doufejme tedy, že se všem podíleným maturitní ples podaří a bude to tak jeden z nejpříjemněji strávených večerů.

foto: archiv Kostka rádia 

Sdílet článek YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu YCube: Chaos panující v Kostka rádiu