Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!

20. říjen 201612:10Autor Pavlíčková Laura

Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!

Bývalý maturanti navštívili Kostka rádio a v přímém vysílání se nám svěřili o tom jak vypadá jejich život po maturitě. Vysílání trvalo zhruba přes dvě hodiny a od většiny se k nám dostaly podobné informace.


Čtyři lidé, kteří nás v loni po maturitě opustili se nám svěřili o tom jak nyní probíhá jejich buď studijní a nebo už pracovní život, taktéž co všechno si ze školy odnesly a poradili budoucím maturantům co udělat, na co se zaměřit, aby pohodlně a bez většího stresu a nervů odmaturovali. První se nám k tomuto tématu zaměřil Maks Tkachenko „myslím si, že mi studium na kostce hodně dalo do života, pomohlo mi rozvíjet moje představy a sny, které jsem měl a do budoucna dalo jak kladné tak i odstrašující příklady toho jak mají věci vypadat".


Rady, které nám Maks poskytl pro budoucí maturanty zněly jasně a přesvědčivě „při maturitě si hlavně musíte věřit, nesmíte si v duchu říkat věci stylu na to nemám, nejsem dost dobrý, ale naopak se toho musíte chytit říct si já to chci, proto jsem tu ty čtyři roky studoval a jít do všeho s nadhledem a vášní".


Návštěva bývalých maturantů potěšila všechny učitele a uklidnila i mnoho studentů. Markéta, která taktéž loni vystudovala se dojala až k slzám a společně s Lukášem a Nikitou nám jasně ukázali, že není třeba se bát toho co nás všechny na této škole ať už za rok nebo dva tři potká. „ Je třeba se na to připravit a být pořád při smyslech, na nic nezapomenout a věnovat se opravdu všemu, jít si zatím co chceme až do úmoru. Soustředit se hlavně na žurnalistiku žurnalisté a přispívat na Ycube ať nedopadnete jako já" nám řekla Nikita Řeháková, taktéž bývala maturantka.


Já i společně s žurnalisty a učiteli našim bývalým maturantům děkuji za zasvěcení a uklidnění toho z čeho máme asi všichni nějaký svůj individuální strach nebo obavy a všem čtenářům přeji, aby je tento článek uklidnil tak jako mě.

Sdílet článek YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!YCube: Bývalý maturanti navštívili svoji starou školu!