V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!

20. říjen 201612:10Autor Jordanová Lucie

V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!

Studenti a maturanti žurnalistiky na střední škole Kostka mají opravdu na pilno! Někdo jim totiž ukradl materiály pro maturitní video a odmítá je navrátit!


Je dopoledne a studenti žurnalistiky sedí v rádiu kostka Školy a usilovně pracují na vytvoření jejich nového videa. A ptáte se jakého?



Jedná se o video k maturitě se kterým, je problém, protože neznámý člověk jim sebral veškeré podklady. Je zde 9 žáků. Dvě slečny, které stříhají video a muziku k videu. Mladík, který se neustále snaží přesvědčit pachatele o navrácení jejich materiálů.

 

Mladé dámy, které se jen tak poflakují a řekli si: ,,Hele pan učitel fotí!" pak zde leží kluk, který se nemůže dočkat svého objednaného jídla. Nejspíše to bude pizza, protože jeho nadšený výraz mluví za vše. Jeho moto totiž zní:,,Kdo jí, ten maká!" Pracovitá Eliška v bílém svetru nejspíše napsala text pro video.


Také je zde mladá a nenápadná slečna s telefonem, která pomáhá svým kolegům přihlížením. A dlouhovlasá a strašidelná Kája, která má ve všem nejspíše prsty, protože se nerada fotí a ukazuje se před lidmi. A je to tu, Kája se přiznala!

Sdílet článek YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!YCube: V kostka rádiu ve Vsetíně to žije!