Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!

20. říjen 201612:10Autor Novák Michal

Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!

20.10.2016 VSETÍN – Studenti oboru žurnalistika ze vsetínské Střední školy Kostky se vrhli opět do práce. Tentokrát dostali za úkol vymyslet speciální živé vysílání ke dnu otevřených dveří.


Žurnalisté ze Střední školy Kostka v útrobách Kostka rádia pomalu začínají chystat překvapení pro žáky devátých tříd, kteří se chystají na Střední školu Kostku. Tuhle příležitost budou mít 22. října od osmi hodin do polední čtvrté hodiny. „Celý den bude na naší Střední škole probíhat den otevřených dveří a my jako studenti oboru žurnalistika a média jsme se rozhodli, že tenhle den zpestříme tím, že budeme živě vysílat ze studia." Uvedl student žurnalistiky Maks.


Na fotografii vidíme devět studentů, kteří pracují na přípravách celé akce. Každý má svou vlastní práci, kterou musí udělat a zjistit. Maks zjišťuje aktuálně hrané písně na internetu. Lukáš, před kterým leží peněženka, čeká na oběd pro všechny žurnalisty za skvěle odvedenou práci. Anička dostala za úkol udělat po škole anketu na téma: „Jak se Vám líbí na Kostce?". Katka sedící vedle Lukáše sehnala speciálního hosta, jméno Vám ale zatím neprozradíme. Ostatní holky mají za úkol sepsat rozpis vysílání po hodinách, kdo a kdy bude vysílat a zajistí chod celého dne. 

Určitě se za námi stavte! Těšíme se na Vás!

Sdílet článek YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!YCube: Studio Kostka rádia se otřáslo v základech!