Maturanti z minulého roku se vrátili do rádia

20. říjen 201612:10Autor Slezáková Berenika

Maturanti z minulého roku se vrátili do rádia

Maturanti, kteří navštěvovali naši školu, se vrátili do rádia, aby zavzpomínali na své staré časy. Užili si přitom spolu hodně legrace.


Jan, který v rádiu drží svůj tablet se na něm dívá na vtipné videa na You Tube a vůbec si nevšímá okolních lidí. Dívka s dlouhými hnědými vlasy  vzadu asi stále přemýšlí nad tím, proč se tady k této skupince dnes zase připojila.


Anet, která čeká na svůj čas, který velmi brzo nadejde k tomu, aby mohla promluvit do rádia jen odpočítává minuty. Zuzka drží svůj rozpis toho, co se dneska a to 20. 10. 2016 bude říkat v rádiu od 18:00. Barča a Verča přišly na to, že je tady fotíme a s oslňujícími úsměvy se dívají do foťáku.


Zeptali jsme se Tomáše, který leží na zemi, jak se mu leží, jeho odpověď nás velmi překvapila velmi dobře vůbec mi ta zem není nepohodlná.


Bývalí maturanti, kteří k nám přišli nám předali spoustu podstatných a zajímavých informací, na které přišli buď oni sami postupem času na této škole, nebo jim je někdo dříve řekl. Tak jako tak jsou rádi, že se mohli na chvíli vrátit zpátky na střední školu a připomenout si, jaké to je na ni chodit.  


Přejeme jim hodně úspěchů v jejich životě. 

Sdílet článek YCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádiaYCube: Maturanti z minulého roku se vrátili do rádia