KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!

20. říjen 201612:10Autor Friedrichová Kristýna

KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!

Kostka rádio se poslední dobou nezastaví. Maturity se blíží, nervozita graduje a tým Kostka rádia má práce nad hlavu. Snaží se maturantům zpříjemnit hodiny strávené nad učebnicemi a vymýšlí spoustu speciálních vysílání, které se snaží zredukovat stres a navodit klid všem roztěkaným duším, které v těchto dnech dohání to, co za předešlé čtyři roky nestihly. 

„Maturita je velký stres, sám maturuji, ale chodím i nadále do rádia," prozradil nám letošní maturant Maks, kterého můžeme vidět uprostřed na fotografii. Sám se podílí na většinu speciálních vysílání a rozptyluje své spolužáky. „Nemůže to s tím rozptylováním přehnat, aby se zase nezapomněli učit," dodává Maks a sám si před našimi očima bere do rukou zápisy z ekonomiky.  Nedávno tým Kostka rádia uspořádal půlnoční speciální vysílání, kde se mimo jiné debatovalo i o tom, jaká čokoláda je nejlepší na zvládání stresu a kladly se otázky, zda opravdu může pomoci před nevyhnutelnou katastrofou - maturitou. „Snad to nebude zas taková hrůza," zadoufal Filip, kterého můžete na fotografii ležet na zemi. Ostatní z týmu doufají s ním a ti, co nematurují, drží svým spolužákům palce. „Určitě to zvládnou," prohlásila Aneta a se scénářem v ruce nám zapózovala. 

Sdílet článek YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!YCube: KOSTKA RÁDIO DOPORUČUJE ČOKOLÁDU!