Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!

20. říjen 201612:10Autor Schieferdeckerová Elen

Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!

Na Kostce je opět chaos. Studenti střední školy, zejména pak pracovníci Kostka rádia, chystají velkou oslavu jeho 1. narozenin. I když oslava bude v květnu, přípravy jsou v plném proudu už teď.


Na obrázku můžete vidět, že studenti to berou opravdu vážně a dělají maximum – teda aspoň většina. V popředí stojí chlapec, který událost sdílí na sociálních sítích a zve své přátele. Vpravo za ním studentka vyjadřuje své nápady, jak 1. narozeniny Kostka rádia zvěčnit v pamětích všech. Dívka vlevo v rohu, netušíc že ji někdo fotí, zrovna moderuje živé vysílání společně se slečnou před ní, a také zvou své posluchače na největší akci školy.


 Studentka v bílém triku si pečlivě zapisuje originální nápady a postřehy ostatních, aby akce byla opravdu vydařená. Dívky za ní připravují narozeninovou diskotéku, která se bude konat v Besedě. Chlapec na zemi momentálně čeká na svou objednanou pizzu, protože když má hlad, nemá žádné nápady. A dívka vedle něj spekuluje s ostatními o narozeninovém překvapení.


„Všichni na tom tvrdě makáme, chceme, aby tato akce byla opravdu legendární", vyjádřil se chlapec čekající na pizzu, a dodal: „Bude to opravdu velké!"


Přesné datum akce se včas dozvíte, budeme se na Vás těšit!

Sdílet článek YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!YCube: Studenti střední školy připravují narozeninové překvapení!