Party v Kostka radiu!!

20. říjen 201612:10Autor Ondruchová Denisa

Party v Kostka radiu!!

Kostka rádio je v jednom kole, a prakticky se nezastaví. Ale jak se za chvíli dozvíme, i to nese své ovoce a naši členi Kostka rádia se s náma o tu úžasnou událost podělili.


Vsetín, 20. 10. 2016

Jak můžete vidět fotografii, je tam hodně studentů ze 4 ročníku, kteří vypadají tak šťastně, jako by zrovna měli po hodině matiky či práva. Myslím, že atmosféra je velmi dobrá, protože právě končí živé vysílání, který trhl rekord v počtu posluchačů, který při dnešním vysílání překonal 100 000 !! Takže proto tolik těch lidí ve studiu! Úžasná příležitost uspořádat párty! Děvčata za Markétou už jsou na svých místech a čekají až vysílání skončí a pak vytáhnou své fanfáry a party začne.


A podívejte se na Markétu, slečna v bílém tričku, je organizátor celé party a zrovna přemýšlí, kdy asi ti lidé ze studia odejdou, aby mohla co nejdřív začít uklízet, zároveň asistuje moderátorce, která sedí pod ní a upozorňuje jí, aby tak neprskala na mikrofon.


Hoch, který se opírá o stůl právě sdílí celou událost na Facebooku a za hochem už sedí slečna velmi zklamaná, že účast na party odmítl její idol ze školy.


„Všichni jsme z toho velmi nadšení, že naše rádio už začíná být lepším a lepším!! Určitě se budeme zlepšovat!" sdělila šťastná moderátorka do rádia.

Tak se moc neopijte a oslavujte!!!

Sdílet článek YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!YCube: Party v Kostka radiu!!