V stádii vývoje

20. říjen 201612:10Autor Martinko Samuel

V stádii vývoje

v rádiu je rušno


Starší studenti  žurnalistiky v škole kostka se v těchto momentech připravují na zaučení mladších žáků do oboru, snaží se sjednotit  znalosti a zkušenosti ze svých let studie a namotivovat tak mladých aby pokračovali v jejích šlépějích.

Jako můžete vidět na fotografií, přípravy na prezentace sú v plném proude proto že jako zvykem to nechali na poslední  chvíli. Všech 9 žáků se nachází v studiu kostka rádia odkud se bude vysílat pravidelný program spolu s upoutávkou na prezentaci na které ještě někteří žáci pracují.

Kdo všechno je na fotografii ?

Na fotografií se nachází elita žurnalistických veteránů a nejkreativnějších členův podle výběru Libora Čadu. Za zmínku rozhodně stojí členové jako Vincen, kameraman kteří stojí v popředí a připravuje svůj hlavní přednes na prezentaci. Je převážně zticha a čas od času se zeptá „Kde je má pizza už tady měla být před hodinou!"

Sdílet článek YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje YCube: V stádii vývoje