V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!

03. listopad 201612:11Autor Jordanová Lucie

V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!

Halloween pořádaný žurnalisty 3. ročníku Kostka školy proběhl v úterý 1. 11. 2016. Akce byla zorganizována na budově B v tělocvičně. Přišla spousta lidí, mezi kterými byla i hromada strašidel! My jsme měli možnost napsat o tom, jak jsme celý den viděli my našima očima žurnalistů!


Většina přítomných měla masku, což nás mile překvapilo. Bylo to trošku chaotické, jelikož to byla naše první akce, kterou jsme měli na starost. Velkou roli zde hrál i stres nejen pro našeho pana organizátora Samuela Martinka. ,,Jak se ti halooween líbil?" Zeptali jsme se ho. ,,Mohlo to být horší." odpověděl. Myslím si, že jsme si akci všichni užili u zajímavých her za sladké odměny a vyhlášení krále (strašidelný čert) a královny (krásnou mimku). Naši moderátoři byli ovšem ve stresu také, ale zvládli to a nejmenovaná členka poroty si stihla znepřátelit paní učitelku.


Celý halloween zpříjemnila dobrá nálada, stánky třídních firem s výrobky, ale nejvíce stánek s občerstvením, který sice neměl takový úspěch, jaký jsme čekali, ale pro nás hladové měl hodnotu obrovskou! I naši zvukaři by si měli zasloužit pochvalu. Ale jeden z negativních zážitků byl úklid. Po celém dopoledni stání na nohou, stresu a poletování po tělocvičně jsme měli chuť už jen padnout do postele a následující rok nevylézt, ale bylo to potřeba a zaslouženého odpočinku jsme se dočkali později.


Akci jsem měla možnost fotit spolu s kolegou Davidem, který nám poskytl fotoaparát. A co víc? Mohla jsem si vyzkoušet stát za kamerou, zjistit co to všechno obnáší a ostatní věci okolo, což pro mě byla nová zkušenost. Myslím, že mě to bude bavit i nadále a našla jsem si nový koníček. Celý halloween bych zakončila kladně. Už víme, jaké chyby nemáme příště dělat. A hlavně jsme získali nové zkušenosti!

Jak hodnotíte Den kníráčů a MOVEMBER 2016? Známkujte jako ve škole!

1 Nejlepší (22%)
2 Dost dobrý (20%)
3 Dobrý (21%)
4 Ušlo to (18%)
Celkem hlasovalo 2626 lidí.
Sdílet článek YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!YCube: V úterý nás navštívil anglosaský svátek pan Halloween!