Byl zmatek z masek

03. listopad 201612:11Autor Slezáková Berenika

Byl zmatek z masek

Jako i loňský školní rok, tak i právě tady tento, proběhl dne 1. listopadu 2016 na Střední škole Kostka Halloween. Již zmiňovaný Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října. U nás to byl doslova a do písmene zmatek z masek, který trval od úplného začátku až do konce.


Očima jednoho z porotce masek

Všechno to pro mě začalo tím, že jsem v rádiu nahrála pozvánku na Halloween a pak slyšela svůj hlas, který pro mě zněl jako cizí. V den Halloweenu jsem se snažila na svůj pozoruhodný  obličej dát nějaké barvy, které by nějakým zázrakem vytvořily něco ještě víc strašidelnějšího než je má ranní realita. Ale nakonec to vypadalo, celkem přijatelně, takže ze mě spadl ten stres, že můj obličej bude málo děsivý, nebo až příliš podobný realitě.


A pak začal již zmiňovaný zmatek z masek. Někteří jedinci přišli úplně hned na začátku a už jsem se stihla leknout čerta, který byl díky své naprosto děsivé masce také vyhlášen králem Halloweenu a mohu říct, že oprávněně." Myslela jsem si, že si ten čert pro mě přišel za všechno to, co jsem ještě ani neudělala" uvedla jedna studentka se smíchem na tváři. Královnou se stala mimka, která svou masku brala naprosto vážně a celou dobu nepromluvila ani slovo, za což jsem ji velmi obdivovala.


Celý Halloween probíhal tak, jak měl. Hry a strašidelní lidi, kteří byli jejich součástí je hráli s plným nasazením a publikum, které je sledovalo, mělo vysmáté výrazy na tvářích.  Nakonec proběhlo již zmiňované vyhlášení krále a královny celého Halloweenu a jejich společný tanec. Také mexická vlna, které se zúčastnil, každý v publiku a to byl konec této skvělé akce. 

Jak hodnotíte Den kníráčů a MOVEMBER 2016? Známkujte jako ve škole!

1 Nejlepší (22%)
2 Dost dobrý (20%)
3 Dobrý (21%)
4 Ušlo to (18%)
Celkem hlasovalo 2622 lidí.
Sdílet článek YCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masekYCube: Byl zmatek z masek