Příšery strašily na střední škole Kostka

03. listopad 201612:11Autor Jungmann David

Příšery strašily na střední škole Kostka

Halloween na Střední škole, aneb Halloween ve vyzdobené tělocvičně! Celá škola se změnila na strašidelnou, žurnalisté z Kostka školy vytvořili akci pro spolužáky.


V úterý 1. listopadu proběhl na Kostka Škole Halloween pořádaný žurnalisty. Hlavními moderátory byly Daniel Močko a Laura Klagová.

Celá akce byla zaměřena na téma Titanic. Akce se zúčastnila téměř celá škola. Celou akci doprovázela muzika našich skvělých kolegů u mixážního pultu. Celý program obsahoval několik her pro studenty, občerstvení, reklamu studentských firem a mnoho dalších věcí.


Akce se dle mého vydařila, nedošlo k žádným komplikacím až na nějaké malé nedostatky, ale z těch se do příště poučíme. Před začátkem celé akce přišla nečekaná komplikace v podání „nezamluvené celé tělocvičny ale to nás moc neovlivnilo a celou akci nachystali a udělali! Byla to naše první plánovaná akce. Byl jsem v pozici fotografa, což znamená že, jsem zaznamenával celou akce, a tudíž jsem viděl téměř celou akci viděl skrze fotoaparát. Výherci soutěží dostali odměnu v podobě čokolády. Na konci akce se vybral král a královna Halloweenu, kteří kvůli zmatku nedostali ani cenu, ale to se vyřeší dodatečně.

Jak hodnotíte Den kníráčů a MOVEMBER 2016? Známkujte jako ve škole!

1 Nejlepší (23%)
2 Dost dobrý (19%)
3 Dobrý (19%)
4 Ušlo to (20%)
Celkem hlasovalo 1524 lidí.
Sdílet článek YCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole KostkaYCube: Příšery strašily na střední škole Kostka