HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdoby

03. listopad 201612:11Autor Tchýrová Valerie

HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdoby

1. 11. 2016 proběhla v tělocvičně, jako každý rok, Halloweenská akce pořádaná žurnalisty 3. ročníku. A jako kdyby nestačilo, že jsme při Halloweenu museli stresovat a panikařit. Teď o tom ještě musíme psát. Tak jako tak bych vám ráda sdělila, jak organizování takového Halloweenu vypadá, jaké to jsou stresy a zda-li to vůbec stojí za to.


Jako vedoucí „výzdobkářského" týmů, jsem měla na starosti občerstvení a nečekaně i výzdobu. Člověk by si řekl, že vyzdobit tělocvičnu krepovým papírem a jednou smutnou svíčkou v rohu je jednoduché… No NEBYLO!

Naším úkolem bylo nakoupit vše, co bychom mohli i nemohli potřebovat, napéct brownies (které mimochodem měly úspěch), nachystat ještě další občerstvení, vyzdobit tělocvičnu a šatny a samozřejmě ten bordel na konci uklidit.

Nákupy proběhly docela v pořádku. Všechno potřebné jsme našli. S rozpočtem už to bylo horší ale co na tom. Jedna tisícovka sem, druhá tam. Kdo si toho všimne… Ehm, abych se vrátila k tématu, po nákupech jsme šly s Laurou Pavlíčkovou péct a chystat jídlo. Přestože jsme měly omezené prostředky (šlehání vajíček nožem apod.) jsme to podle mně zvládly výborně. Jak řekla Laura „Vypadá to nechutně, ale jíst se to dá."

Druhý den už byl den D… Ano, všechno jsme nechali na poslední chvíli. Ráno jsme se sešli v tělocvičně, kde nastal první problém. Učitelé ani nevěděli, že nějaký Halloween má být. Vyřešili jsme to dohodou a rozdělením tělocvičny na dvě poloviny. Jedna pro cvičící, druhá pro nás. Po skončení tělocviku jsme si mysleli, že budeme mít chvíli klidu ale už se začínaly valit první řady studentů. Nakonec jsme všechno stihli a osobně si myslím, že Halloween se přese všechny zmatky podařil.

Na závěr bych ráda řekla, že jsem ráda, že jsem se organizování takové akce mohla účastnit ale příští rok to s radostí přenechám jiným.

Jak hodnotíte Den kníráčů a MOVEMBER 2016? Známkujte jako ve škole!

1 Nejlepší (23%)
2 Dost dobrý (19%)
3 Dobrý (19%)
4 Ušlo to (20%)
Celkem hlasovalo 1524 lidí.
Sdílet článek YCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdobyYCube: HALLOWEEN – Aneb jak mě málem kleplo z výzdoby