Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství Evropy

10. listopad 201610:11Autor Hana Závodná

 Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství Evropy

V sobotu Copacabana Valachien Gym reprezentovali Jura Závodný a Matěj Daněk na Mistrovství Evropy organizace Isfa Bjj Lutalivre.


V sobotu 29. října se kluci z Copacabany Valachien Gymu zůčastnili mistrovství Evropy v Praze. Kluci se s tím poprali, Jiří Závodný si odvezl bronzovou medaili. Matějovi se bohužel tak moc nedařilo, ale oba si odvezli spoustu zkušeností a příště bude i to zlato. ¨

   Nyní objektivní hodnocení Jiřího Závodného : "Zdravíčko přátelé, vkládám report z Mistrovství Evropy pod ISFA, kterého jsme se s Matějem Dankem zúčastnili v Praze. Bohužel ani jednomu z nás titulový pás nepřistál kolem boků, ale i tak jsme se poprali jak to šlo.
Jako první šel na řadu Maty, který nastoupil proti těžkému soupeři z Púchova, který dle Matyho slov měl nohu jako z kamene. Matěj nasadil i podle mě velmi přesně a dobře útok přímým Taktarovem, s dobře zabranou achilovkou, hranou ruky záklonem atd, ale chlapec se tvářil jako by se nechumelilo a ani nepáčilo. Po chvíli dalšího atraktivního boje byl Maty nucen odplácat pěkně nasazenou páku na ruku. Prej to křupalo. 2x.
  Já nastoupil do 1. zápasu po volném losu s klukem z Rakouska, sympatický chlápek co byl ale v celku pasivní, naštěstí se mi hned v začátku povedlo vzít jeho záda a téměř jej uškrtit díky čemuž jsem potom na výhodu vyhrál. Do druhého zápasu jsem nastupoval s vůlí spravit si chuť, narazil jsem však na šikovného týpka z Pardubic, zápas se vyvíjel dost dynamicky, měl jsem jej v dost těsném toe holdu, peruvian nechtie, darth choku, guilotině, atd ale nebyl jsem schopen cokoli dokončit. On mě párkrát ohrozil trianglem a guilotinou. Byť jsem měl všechny situace řekl bych pod kontrolou, v závěru dostal o výhodu navíc a já tedy prohrál a bral tak bronzovou medaili o, kterou se proti předpokladům nebojovalo. Ani já ani Maty nejsme nikterak nadšení, ale turnaj byl povedený a zkušenosti cenné."

Sdílet článek YCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství EvropyYCube: Coapacabana Valachien Gym na Mistrovství Evropy