Mostkar je znova tu!

10. listopad 201610:11Autor Magdaléna Grochalová

Mostkar je znova tu!

Ako každý rok tak ani tento si nemôže naša škola nechať ujsť akciu s názvom Movember.


Už predošlé dva roky sme sa mohli zoznámiť s úspešným projektom Movember. Ide o 30-dňovú podporu zdravia mužov a boja proti rakovine prostaty, do ktorého sa môže zapojiť úplne ktokoľvek. Svojimi finančými príspevkami sa pridáva stále viac a viac ľudí, čo je len dobré, pretože nikdy neviete, kedy táto zákerná choroba postihne vás alebo niekoho z vašich blízkych.

Naša škola (a aj samotný projekt) sa to však snaží pojať trochu veselšie. Máme vytvorený MO-STKA tým, ktorého vedúcim je Pan Bé (Pan Borský). Všetci zástupci mužského pohlavia zapojení do tohto projektu si počas celého mesiaca nechávajú narásť knírek. U niektorých to nie vždy vyzerá najlepšie, ale ide o tú symboliku! U nás na škole sa zas môžeme tešiť na 25. 11. - tradičný KOSTKA MOVEMBER deň. Čo nás bude čakať? Štýlové MO placky, fúzatá MO polievka, MO koláčiky v tvare kníru, MO perníky a ďalšie MO zaujímavosti!
Tešíš sa aj ty?

Sdílet článek YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!YCube: Mostkar je znova tu!