Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!

10. listopad 201612:11Autor Ondruchová Denisa

Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!

3 dny příprav,1. Den, 4 hodiny stresu, a možná i…dá se říct pochvala od učitele. Organizovat školní akci pro studenty z celé školy není úplně med, ale když jsme mladí a nezkušení, tak proč do toho nejít. „Pojďme do toho, bude to sranda“. OK!


1.listopadu vše vypuklo. Skupinka žurnalistů (jako my) se snažila dát dohromady první společnou akci Halloween. Sice nevím proč jsme do toho šly, ale zkušenosti neposbíráte na ulici, žejo? A ničeho nelituji. Vystřídali se u mě snad všechny emoce a hlavně radost! Náš „BOSS" Samuel se do toho pustil po hlavě takže  a šlo to celkem hladce. 

Porota, fotograf, občerstvení, moderátoři, výzdobkáři.


Celý příběh Halloweenu byl zakomponován do srdcervoucího nesmrtelného filmu Titanic, kde moderátoři Jack a Rose  byli „přiledováni" k sobě v kostce ledu. Takže byli jedno tělo, dvě hlavy...vražedná kombinace! Avšak podle mě to zvládli, nejlíp jak mohli.


Byla jsem ve skupince „výzdobkáři". Výzdoba tělocvičny, vytvoření různých jedů (punčů), občerstvení pro naše bratry příšerky. Nákup jídla. To bylo opravdu dílo. Nejenom, že na nás všichni koukali, jakoby jsme byli nenažraní intráci, co vykoupili obchod a ještě se táhnou s vozíkem přes světelnou křižovatku, ale museli jsme přežít ještě trapas, kdy jsme dopláceli nákup ze svého a v drobných.Ale to by bylo jen doplnění k přípravě.


V den celé akce jsme byli trochu mimo z toho, že první dvě hodiny, co měl v tělocvičně probíhat tělocvik, nám řekl pan učitel Bednář: „Tady má probíhat nějaký Halloween??" Ano takže vše je nachystáno, reklamy jsou všude vyvěšené,2 hodiny před začátkem, ale tělocvična není k dispozici! Nakonec to dopadlo vše jak mělo, brownies a punče, které jsme připravili se nakonec moc neprodávali, ale ti co zůstali i po skončení akce, si mohli uspokojit své žaludky! Takže my jsme byli spokojeni, že jídlo zmizelo. A jinak byla jsem postava ze SAW, takže doufám, že neprodané moučníky nebyly zapříčiněné mou „creepy" maskou!


Celou akci jsme si užili, to ano, ale příště to radši přenecháme budoucím generacím, ať se taky něco přiučí!


A nakonec tedy děkujeme za Vaši účast, za těch pár korunek co jste nám přispěli do kasičky za naše vydřeně napečené moučníky. :3

Sdílet článek YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!YCube: Halloween aneb jak jsme se všichni málem zhroutili!