Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!

01. prosinec 201612:12Autor Slezáková Berenika

Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!

Movember se odehrával od začátku listopadu až do 25. 11. 2016 na Kostce ale, abyste pochopili, co ten Movember vlastně je požádala jsem o pomoc Wikipedii…Movember je charitativní a každoročně se konající akce.


Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Měsíc mužské solidarity připadá na listopad a symbolika je zaměřena především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty.


Celý měsíc si tým, který byl vytvořen nejen z učitelů, ale také i studentů (kterým překvapivě rostou vousy) na Kostce nechával narůst onen symbolický knír. A i když se to některým nemusí líbit a hlavně to nemusí někomu sedět, tak je pěkné, že do konce opravdu knír "donosili". 


V pátek 25. 11. 2016 se ale odehrával ten den D, kdy už všichni měli své kníry narostené a mohli se jimi s hrdostí pyšnit. Celou třetí a čtvrtou hodinu se prodávali MO-placky a MO- koláčky. Pro ty, co měli velký hlad tady byla i MO-polívka. A komu onen slavný knír nenarostl, nebo mu ani nikdy nenaroste, nemusel vůbec zoufat, byla tady totiž pro ně připravena MO-skérna, kde si mohli tento knír nechat namalovat a potom se nechat vyfotit před MO-foto stěnou. 


Výtěžek z celé akce byl zaslán na účet společnosti MOVEMBER Česká republika

Sdílet článek YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!YCube: Nečekané odhalení! Studentům rostou vousy !!!!